Nagrody

Właśnie ukazał się kolejny, już dwudziesty, niezwykle prestiżowy ranking małopolskich liceów organizowany przez Gazetę Wyborczą. W rankingu tym brane są pod uwagę nie tylko wartości EWD, czyli edukacyjnej wartości dodanej, na której opierają się podobne rankingi. Jest tu zawarty wynik egzaminu maturalnego, liczba olimpijczyków i stypendystów.

Z wielką radością donosimy, że XII Liceum Ogólnokształcące zajęło pierwsze miejsce w naszej dzielnicy! W całym Krakowie, co nie jest niespodzianką, zwyciężyło V LO im. A. Witkowskiego.
Oto pierwsza szóstka najlepszych liceów w naszej dzielnicy:
1. XII LO im. Cypriana Norwida
2. III LO im. Jana Kochanowskiego
3. XI LO im. Marii Dąbrowskiej
4. XIII LO im. Bohaterów Westerplatte
5. XVI LO im. Kamila Baczyńskiego
6. XXI LO im. Stanisława Witkiewicza – Witkacego.