FINAŁ WOŚP 2016

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Zebraliśmy ponad 100 000 zł!!!

Minęły trzy tygodnie od finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zdjęcia mogliście podziwiać już dawno. Postanowiłam jednak napisać do Was w momencie, gdy praca sztabu ustanie na dobre i będzie wiadomo ile pieniędzy dokładnie zebraliśmy.
Ten rok był wyjątkowy. To nasz dwudziesty finał. Pełni obaw rozpoczęliśmy pracę już w połowie października. Uzyskawszy pozwolenie na działalność sztabu zaczęliśmy rekrutację wolontariuszy. W tym roku kwestowało 150 osób. Możecie powiedzieć, że to mało. Po raz kolejny okazało się jednak, że nie ilość, a jakość ma największe znaczenie. Dzięki wytrwałości wolontariuszy i dobrej woli darczyńców zebraliśmy 112 140,70 PLN. Trzeba dodać, że jest to druga co do wielkości kwota uzyskana przez nas w dwudziestoletniej historii Orkiestry przy XII LO. Jesteśmy dumni 🙂
I znów, jak co roku, powtarzając sobie, że to na pewno ostatni finał, czekamy w skrytości ducha na kolejny październik, gdy przyjdzie nam rejestrować sztab już po raz dwudziesty pierwszy. Bo przecież Orkiestra gra do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Sie ma!