Wielki sukces Klaudii Siciarz

Jest nam niezwykle miło poinformować, że uczennica klasy 3B XII LO Klaudia Siciarz drugi raz w tym sezonie poprawiła rekord Polski do lat 20. Podczas Copernicus Cup 2017 w Toruniu osiągnęła wynik 8.17s w biegu przez płotki i została rekordzistką Europy U20. Tuż za jej plecami finiszowała najlepsza obecnie Polka Karolina Kołeczek z czasem 8.18s. W Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Klaudia pobiegła również na dystansie 60 metrów i z nowym rekordem życiowym 7.56 s zajęła II miejsce. Natomiast w swojej koronnej konkurencji 60 metrów przez płotki wygrała z czasem 8.24 s i zdobyła złoty medal. Naszej utalentowanej uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

EM

Wiadomość z ostatniej chwili (18.02.2017)

Klaudia Siciarz

na Mistrzostwach Polski w Toruniu ustanowiła

nowy halowy rekord świata

w biegu przez płotki na 60 m w kategorii U 20