Językowy wyjazd edukacyjny do Szkocji

Zapraszam na wyjazd do Szkocji, gdzie zamieszkamy w szkockich domach, poznamy wspaniałych i serdecznych ludzi oraz odwiedzimy niezwykłe miejsca: zamki, pałace, ogrody, parki… bajeczne krajobrazy.
Historia i natura – tylko w Szkocji to połączenie jest absolutnie wyjątkowe. A wszystkiemu towarzyszy język angielski, zadania językowe i spotkania z ciekawymi Szkotami, którzy będą nas wprowadzać w historię i legendy tego kraju. Zwiedzimy m.in. Edynburg, Inverness, Stirling Castle oraz popłyniemy po Loch Ness.
Koszt wyjazdu – 2400 PLN + 90 GBP (płatne w Szkocji) Ostateczna cena uzależniona jest od kosztu biletu samolotowego. Wyjazd na przełomie listopada i grudnia.
Świadczenia:
1. Ubezpieczenie rozszerzone w TU EUROPA S.A.
2. Transfery i przejazdy autokarem/minibusem w Szkocji
3. 4 noclegi u rodzin goszczących
4. 4 śniadania, 4 suche prowianty: kanapka, woda, owoc, batonik, chipsy, 4 ciepłe kolacje
5. Wszystkie zajęcia językowe, zadania i materiały, wstępy i koszty realizacji programu