KONSULTACJE NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

Terminy indywidualnych konsultacji nauczycieli z rodzicami

w roku szkolnym 2019/2020

(każdorazowo prosimy o upewnienie się czy nauczyciel jest obecny w danym dniu,
możliwa nieobecność z powodu choroby, wycieczki itp.)

 

lp.
 nazwisko i imię  przedmiot  dzień
tygodnia
 godzina
  1  Arwanitidis Haralambos  psycholog  piątek  12.05-12.50
  2  Batorski Marek  WoK, historia sztuki  czwartek  16.50-17.35
  3  Białek Agata  matematyka poniedziałek   9.20-10.05
  4  Bondyra Katarzyna  j. hiszpański wtorek  13.10- 13.55
  5  Cupiał Jolanta  geografia wtorek  11.10- 11.55
  6  Czyż Małgorzata  j. niemiecki piątek  14.00-14.45
  7  Grochal Leszek  fizyka, matematyka  środa  15.00-15.45
 8  Grudzień Magdalena  wf   środa   9.20-10.05
  9  Grzelak Marek  wf  środa  12.05- 12.50
 10  Habowska Aleksandra  biologia środa  12.05- 12.50
 11  Herdzina Mirosława  j. polski środa  14.50-15.35
 12  Horosin – Klamra Jolanta  j. polski wtorek   9.20-10.05
 13  Janicka Aneta  j. angielski  czwartek  13.10- 13.55
 14  Konarska-Miazowska Anna  z-ca dyrektora,
j. niemiecki
 środa  13.10- 13.55
 15  Kowal Dominika  j. angielski wtorek  14.05- 14.50
 16 Koźbiał Anna  religia  środa  15.50- 16.35
 17  Koźbiał Barbara  j. niemiecki poniedziałek   9.20-10.05
 18  Kraszewska Marta  biologia środa 12.05- 12.50
 19  Krawczyńska Agnieszka  j. włoski wtorek 12.05- 12.50
 20  Lisak-Świstak Katarzyna  informatyka,
matematyka
środa  13.10- 13.55
 21  Majcherek Adam  z-ca dyrektora,
geografia
 czwartek  13.10- 13.55
 22  Majda Iwona  historia środa  11.10- 11.55
 23  Majewska Katarzyna  j. angielski  wtorek   9.20-10.05
 24   Mikos Małgorzata  j. polski poniedziałek 11.10- 11.55
 25  Nazarewicz Małgorzata  wf środa 17.00 – 18.00
 26  Nazarkiewicz-Jakubowska Eliza  j. angielski poniedziałek   9.20-10.05
 27  Nowak Ryszard  dyrektor Szkoły,
historia, HiS
wtorek 16.30 – 17.30
 28  x. Nowicki Sebastian  religia czwartek 12.05- 12.50
 29  Obajtek Lucjan  historia poniedziałek 12.05- 12.50
 30  Okarmus Małgorzata  j. angielski poniedziałek 12.05- 12.50
 31  Owsianka Paweł  j. angielski czwartek  10.15-11.00
 32  Pacholec Paweł  wf    
 33  Peschak Anna  matematyka   wtorek  15.00- 15.45
 34  Piasecka Sylwia  chemia, informatyka   czwartek   8.25-9.10
 35  Pisarek Wiesław  WoS, HiS, PP   środa 15.55 – 16.40
 36  Płocica Magdalena  j. angielski poniedziałek   10.10-11.00
 37  Podgórska Renata  j. angielski  wtorek  9.20-10.05
 38  Polak Agnieszka  matematyka piątek  11.10- 11.55
 39  x. Polewka Krzysztof  religia piątek   9.20-10.05
 40  Raźny Sabina  j. polski  wtorek  11.10- 11.55
 41  Romankiewicz Beata  chemia, przyroda poniedziałek  11.10- 11.55
 42  Rudek Mariusz  EdB wtorek 13.10- 13.55
 43  Seweryn Małgorzata  biologia  piątek  12.05- 12.50
 44  Smajek Renata  doradca zawod., psycholog    
 45  Stańdo Izabela  j. polski wtorek 10.15 – 11.00
 46  Stawarz Joanna  biologia    
 47  Szeliga Bogumiła  j. rosyjski, PP  czwartek  16.40- 17.25
 48  Śliwińska Marta  j. francuski    
 49  Świątek Agnieszka  j. angielski poniedziałek 11.10- 11.55
 50  Tarkowska Katarzyna  j. włoski  czwartek 16.40- 17.25
 51  Tulej – Malik Dorota  j. hiszpański    
 52  Wachulec Magdalena  informatyka wtorek  10.15- 11.00
 53  Werner Laura  j.polski  wtorek  14.05-14.50
 54  Wysoczański Adam  wf