Terminy indywidualnych konsultacji nauczycieli XII LO z rodzicami i uczniami w roku szkolnym 2023/24. Proszę każdorazowo upewnić się czy dany nauczyciel jest obecny, gdyż może przebywać na zwolnieniu, wyjechać na wycieczkę lub prowadzić zajęcia poza szkołą. |
||||
Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Przedmiot |
Dzień tygodnia |
Godzina |
|
Arwanitidis Haralambos |
psycholog |
wtorek |
12:00-13:00 |
|
Batorski Marek |
plastyka |
środa |
16:40-17:25 |
|
Białek Agata |
matematyka |
wtorek |
8:25-9:10 |
|
Ciejka Tomasz |
matematyka |
piątek |
16:40-17:25 |
|
Cupiał Jolanta |
geografia |
poniedziałek |
10:15-11:00 |
|
Czyż Małgorzata |
j. niemiecki |
środa |
11:00-12:00 |
|
Grochal Leszek |
fizyka |
czwartek |
12:55-13:00 |
|
Grudzień Magdalena |
wf |
czwartek |
13:10-13:55 |
|
Grząba Ewa |
geografia |
czwartek |
12:05-12:50 |
|
Grzelak Marek |
wf |
wtorek |
10:00-11:00 |
|
Grzelak-Gumula Magdalena |
wf |
czwartek |
14:00-15:00 |
|
Habowska Aleksandra |
biologia |
wtorek |
13:10-13:55 |
|
Horosin-Klamra Jolanta |
j. polski |
poniedziałek |
13:10-13:55 |
|
Janczarska Katarzyna |
chemia |
środa |
15:50-16:35 |
|
Janicka Aneta |
j. angielski |
piątek |
11:10-11:55 |
|
Janus Wojciech |
matematyka |
piątek |
9:20-10:05 |
|
Jonak Urszula |
matematyka |
wtorek |
15:00-16:00 |
|
Karpała Tomasz |
informatyka |
wtorek |
17:25-18:10 |
|
Kolbusz Julita |
j. włoski |
piątek |
10:15-11:00 |
|
Konarska-Miazowska Anna |
Dyrektor XII LO, j. niemiecki |
środa |
13:10-13:55 |
|
Kotwa Emanuela |
j. hiszpański |
poniedziałek |
12:15-13:00 |
|
Kowal Dominika |
j. angielski |
piątek |
11:10-11:55 |
|
Koźbiał Barbara |
j. niemiecki |
środa |
10:15-11:00 |
|
Kraszewska Marta |
biologia |
wtorek |
12:05-12:50 |
|
Kukla Milena |
religia |
środa |
9:10-10:10 |
|
Lisak-Świstak Katarzyna |
matematyka, informatyka |
piątek |
13:10-13:55 |
|
Majcherek Adam |
z-ca dyrektora, geografia |
wtorek |
14:05-14:50 |
|
Majda Iwona |
historia, historia i teraźniejszość |
czwartek |
12:05-12:50 |
|
Majewska Katarzyna |
j. angielski |
środa |
11:10-11:55 |
|
Matras Bartosz |
j. polski |
wtorek |
12:50-13:35 |
|
Mikos Małgorzata |
j. polski |
poniedziałek |
10:15-11:00 |
|
Nazarewicz Małgorzata |
wf |
poniedziałek |
12:00-12:45 |
|
Nazarkiewicz-Jakubowska Eliza |
j. angielski |
czwartek |
11:10-11:55 |
|
Nizio Łukasz |
religia |
poniedziałek |
12:05-12:50 |
|
Nowak Ryszard |
historia |
środa |
12:05-12:50 |
|
Obajtek Lucjan |
historia |
czwartek |
10:15-11:00 |
|
Okarmus Małgorzata |
j. angielski |
czwartek |
13:10-13:55 |
|
Owsianka Paweł |
j. angielski |
środa |
12:00-12:45 |
|
Pacholec Paweł |
wf |
piątek |
9:20-10:05 |
|
Pamuła Mirosław |
religia |
wtorek |
15:00-15:45 |
|
Pater Sylwia |
matematyka |
czwartek |
11:10-11:55 |
|
Piasecka Sylwia |
z-ca dyrektora, chemia |
wtorek |
12:05-12:50 |
|
Pisarek Wiesław |
WoS, podstawy przedsiębiorczości |
czwartek |
15:00-15:45 |
|
Płocica Magdalena |
j. angielski |
piątek |
15:00-15:45 |
|
Podgórska Renata |
j. angielski |
wtorek |
12:50-13:35 |
|
Polak-Jakubas Magdalena |
fizyka, matematyka |
wtorek |
13:10-13:55 |
|
Rapacz Michał |
historia, historia i teraźniejszość |
poniedziałek |
8:25-9:10 |
|
Romankiewicz Beata |
chemia |
środa |
13:10-13:55 |
|
Rudek Mariusz |
wf, edukacja dla bezpieczeństwa |
poniedziałek |
9:20-10:05 |
|
Smajek Renata |
doradca zawodowy, pedagog |
poniedziałek |
9:00-9:50 |
|
Stanilewicz Konrad |
j. polski |
poniedziałek wtorek |
7:05-7:30 7:10-7:30 |
|
Stańdo Izabela |
j. polski |
czwartek |
10:15:11:00 |
|
Stawarz Joanna |
biologia |
wtorek |
12:05-12:50 |
|
Szeliga Bogumiła |
j. rosyjski |
czwartek |
12:05-12:50 |
|
Śliwińska Marta |
j. francuski |
wtorek |
11:00-11:45 |
|
Świątek Agnieszka |
j. angielski |
czwartek |
11:10-11:55 |
|
Tulej-Malik Dorota |
j. hiszpański |
wtorek |
11:00-11:55 |
|
Wachulec Magdalena |
informatyka |
środa |
15:50-16:35 |
|
Werner Laura |
j. polski |
piątek |
13:10-13:55 |
|
Wysoczański Adam |
wf |
piątek |
14:05-14:50 |
|
Zima Edyta |
psycholog |
wtorek |
15:00-16:00 |