Artystyczne

Norbert Czaja, uczeń pierwszej klasy medycznej XII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie zdobył wyróżnienie w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Grafika Młodych”. Naszą radość i dumę potęguje fakt, że Jury pod przewodnictwem Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie wyróżniło pracę Norberta jako jedną ze 134 zgłoszonych do konkursu i jedyną autorstwa ucznia krakowskiej placówki.
Gratulujemy serdecznie Wyróżnionemu i jego opiekunowi – dr Markowi Batorskiemu.
Norbert oprócz skromnego, utalentowanego plastycznie człowieka, dał się także poznać jako pasjonat sportu. To czynny zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprinter” w Kłaju, uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 w futsalu. Trzymamy zatem kciuki za dalsze, skuteczne łączenie nauki ze sportowymi pasjami a w wolnych chwilach rozwijanie wszechstronnych zainteresowań.