KRWIODAWCY – PIĘKNI LUDZIE

Piękna końcówka lata i piękny początek jesieni. Bo jak inaczej nazwać wrześniowy dzień, pełen słońca w którym w progi XII LO zawitało ponad 60 potencjalnych Krwiodawców.

Tak, w dniu 11 września 2024, 66 osób zostało zarejestrowanych przez ekipę lekarską do kwalifikacji, a do donacji zakwalifikowało się aż 30 Dawców. Pierwsza w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa zanotowała bardzo pożądany sukces frekwencyjny za co bardzo bardzo ciepło dziękujemy. Jak zwykle oprócz najważniejszej idei dzielenia się swoja zdrową krwią, naszym spotkaniom towarzyszyło wiele różnych, przyjemnych i pięknych emocji.

Szczególne ukłony jako Organizatorzy kierujemy dla:

• Przemiłej, podwójnej obsady lekarsko-pielęgniarskiej z Terenowej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – dziękujemy za cierpliwość i rzetelność w odpowiedzi na nasze pytania.
  • Podwójnej reprezentacji Hutniczego Klubu Honorowych Dawców Krwi – dziękujemy Panowie!
  • Tłumu Dwunastkowiczów z klas czwartych – wasze rozemocjonowane buzie, „czy ja mogę oddać?” „Czy to mnie dyskwalifikuje?” to rzecz ponad wymiarem materialnym 😉 Ufamy, że bogatsi w nową wiedzę, z tym samym zapałem i determinacją zobaczymy się z Wami za dwa miesiące 🙂
  • Mocnej Grupy uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych nr2 w Krakowie wraz ze swoim Opiekunem – Panią Aleksandra Kanią i uczniów z ZSZ nr2 w Krakowie. Super, że zawsze jesteście. Tak trzymać!
  • Odważnych nauczycieli – bez przykładu, daremnie wszak wychowywać Młodzież. 🙂
  • Równie odważnych jak zmotywowanych Gości, którzy zaszczycili nas dziś swoja obecnością odpowiadając na zaproszenie na otwartą dla Każdego akcję
  • Licznej grupy Absolwentów, którzy nie zapomnieli, gdzie po raz pierwszy oddali krew dla Biorcy. To zawsze są dla nas miłe i cenne spotkania. Dzięki, że byliście!

WARTO ROZMAWIAĆ

WARTO ZAPRASZAĆ

WARTO WIERZYĆ W LUDZI, WIELU JEST NAPRAWDĘ PIĘKNYCH!

Już od tej chwili czekamy na kolejne spotkania z Wami

Bądźmy zatem razem także 19 listopada 2024 i 20 marca 2025