Gra Miejska „Zwierzyniec”

Tradycyjna Gra Miejska naszych uczniów, organizowana przez Sekcję Historii XII LO, odbyła się tym razem w krakowskiej dzielnicy „Zwierzyniec”. Drużyny klas trzecich zmagały się o tytuł Wielkiego Łowczego Koronnego, tropiąc w tkance miejskiej dzielnicy, ślady zwierząt, ludzi, wydarzeń, a nawet potworów! Gra wymagała kondycji (niemal 2 godziny spaceru) , spostrzegawczości (odnajdywanie zabytków) i bystrego umysłu (analiza starych map, fotografii itp.). Wszystkie grupy bez problemów odgadywały tropy i rozwiązywały zagadki, by w finale rozszyfrować kluczowe hasło. Najsprawniej uczyniły to drużyny klasy 3C i 3E. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa 3F. Gratulujemy!