Szkolna Liga Lekkoatletyczna

20 maja odbyły się zmagania Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej dziewcząt w ramach Licealiady. Milo nam poinformować, że nasze cudowne dziewczyny zdobyły  brązowy medal.

Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy za godne reprezentowanie XII Liceum i niezwykłą waleczność.

Zmagania naszych panów w czerwcu, trzymamy kciuki za ich sukces.