20 maja odbyły się zmagania Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej dziewcząt w ramach Licealiady. Milo nam poinformować, że nasze cudowne dziewczyny zdobyły brązowy medal.
Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy za godne reprezentowanie XII Liceum i niezwykłą waleczność.
Zmagania naszych panów w czerwcu, trzymamy kciuki za ich sukces.


