Wykorzystując Jej ostatni służbowy pobyt w szkole, postanowiliśmy pożegnać odchodzącą na emeryturę Bogumiłę (Kasię) Szeligę. Pracowała z nami 41 lat. Uczyła języka rosyjskiego i podstaw przedsiębiorczości. Wyjątkowa nauczycielka, wychowawczyni. Pasjonatka zawodu, Osoba wyjątkowej charyzmy i kultury.
Odpoczywaj Kasiu, ale odwiedzaj nas jak najczęściej!



