REKRUTACJA 2020 WYSTARTOWAŁA!

Dziś, 15 czerwca, rozpoczynamy proces rekrutacji elektronicznej do szkół ponadpodstawowych. W Małopolsce wspomaga nas w tym system rekrutacji elektronicznej omikron. Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do tego systemu. Jak to zrobić?

Przewodniczący Szkolnej Komisji Rekrutacyjno-Kwalifikacyjnej w XII LO, pan prof. Adam Majcherek, podpowiada pierwsze kroki…

Sami zobaczcie! 🙂

KRÓTKIE WPROWADZENIE DO OMIKRONU

Ten właściwy portal, będący narzędziem służącym do rekrutacji do naszego liceum znajdziesz tutaj:

Już dziś możesz w tej witrynie przeglądać ofertę rekrutacyjną naszej szkoły.

Zapraszamy serdecznie.

 

Po zalogowaniu się i wypełnieniu danych osobowych we wniosku, przyjdzie moment, w którym należy bardzo starannie uzupełnić drugą część elektronicznego formularza – czyli swoje wybory klas w poszczególnych szkołach średnich – obejrzyj materiał filmowy 😉

O PRIORYTETACH w wyborze oddziału w systemie OMIKRON 

 

A co to są te tajemnicze punkty rekrutacyjne? 😉

POSŁUCHAJCIE O NICH

I jeszcze o tym…

jak skutecznie zastosować narzędzie jakim jest system rekrutacyjny!?

 

🙂 🙂 🙂