Sekcje przedmiotowe

Przedmioty ścisłe: Przedmioty humanistyczne Przedmioty przyrodnicze Języki obce Sport
1. Matematyka - Nauczyciele uczący matematyki: mgr Agata Białek mgr Katarzyna Lisak-Świstak mgr Dominika Nowakowska-Drezno mgr Joanna Pełech-Pieszczyńska mgr Agnieszka Stygar mgr  Magdalena Wachulec mgr Leszek Grochal - Oferta edukacyjna zespołu przedmiotowego matematyki dla uczniów Dwunastki     Pobierz ofertę 1. Historia/WOSZobacz ofertę edukacyjną Sekcji Historii dla uczniów Dwunastki. Zobacz ofertę edukacyjną z WOS dla uczniów Dwunastki. Dwunastka w Gdańsku. Obchody upamiętniające wydarzenia grudniowe 1970 1. Chemia - Nauczyciele uczący matematyki: mgr Beata Romankiewicz mgr Sylwia Piasecka - Chemia_ofertaOferta edukacyjna zespołu_przedmiotowego chemii dla uczniówUczelnie krakowskieWybrane uczelnie poza krakowemDziałalność dydaktyczna sekcji klasa III LO - Zakres materiałuNie samą chemią uczeń klasy medycznej żyje!Projekt establish z udziałem XII LO W dniu 9 marca 2017 roku w naszej szkole odbyły się zawody w Konkursie ChemicznoWojewódzki konkurs chemiczny dla klas II   1.Język Angielski -Roczny pobyt w USA - program FLEX 2017/2018 -Londyn 2016

 2. Język Polski Skład zespołu języka polskiego: mgr Mirosława Herdzina mgr Jolanta Horosin-Klamra (Przewodnicząca zespołu) mgr Małgorzata Mikos mgr Ewa Misztal mgr Sabina Raźny mgr Izabela Stańdo -Z poezją nam po drodze -Dwunastka na filmowym szlaku. Klasa 2A (artystyczno-medialna) w Łodzi -Ogólnopolski Konkurs Literacki - Mistrzostwa Języka Ojczystego ,,Między myślą a słowem”. -Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Zaproszenie do udziału. -Młodzi pisarze do piór, czyli jak napisać i opublikować własną książkę? -Zobacz ofertę edukacyjną języka polskiego dla uczniów Dwunastki.

2. Biologia - Oferta edukacyjna zespołu przedmiotowego biologii dla uczniów Dwunastki  2. Język Niemiecki
  3. GeografiaEXPO 2015 - dwunastka w IGIGP UJGeografiaKlasa 2E na UJOgólnopolski konkurs geograficzny  „GEO-PLANETA 2015:2016”Przedmaturalna powtórka z geografii  – 5 II 2016Włochy w cieniu Wezuwiusza Z wizytą na UJ  - 8 GRUDNIA 2016 3. Język włoski / hiszpański