OFERTA JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE

Uczeń rozpoczynający naukę w XII Liceum Ogólnokształcącym wybiera dwa języki obce nowożytne z sześciu oferowanych przez Szkołę:

Język_angielski
Język_francuski
Język_hiszpański
Język_niemiecki
Język_rosyjski
Język_włoski
  • Każdy uczeń w Dwunastce, niezależnie od wybranego profilu klasy, uczy się języka angielskiego oraz ma możliwość realizacji kształcenia z tego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.
  • Dla chętnych Szkoła umożliwia naukę na poziomie rozszerzonym także z języków: niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego.
  • Nauczanie z języków obcych nowożytnych w XII Liceum odbywa się w grupach międzyoddziałowych, według stopnia zaawansowania znajomości wybranego języka, z wyłączeniem klasy geograficzno – językowej.

TUTAJ ZOBACZYSZ JAK ZORGANIZOWANA JEST NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH

• Dla wszystkich chętnych istnieje możliwość uruchomienia zajęć z języka łacińskiego.
  • Wszystkie zajęcia językowe prowadzone są przez doświadczonych, kompetentnych (egzaminatorzy OKE) i przyjaznych uczniom Pedagogów.